Переваги

За більш ніж 20 років професійної діяльності я здобула досвід роботи як бухгалтера, головного бухгалтера, фінансового директора, так і аудитора, судового експерта, податкового консультанта.

Погляд на систему бухгалтерського обліку як з боку того хто його (цей облік) веде, так і з боку того хто його перевіряє, контролює, аналізує переконали мене в тому, що ми аудитори, експерти та консультанти повинні надавати бухгалтерській службі бізнесу не послуги. Ми повинні давати результат, що має певний вимір та цінність для бізнесу в цілому.

Відтак вираз: “Ми не надаємо послуги, ми створюємо цінність та даємо своїм клієнтам результат” став моїм гаслом та основою нашої діяльності.

Також є впевненою в справедливості вислову: “В бізнесі немає правильних та не правильних рішень. Є вчасно та невчасно прийняті рішення.”
Саме тому другим моїм гаслом стало “Швидка та вчасна допомога Вашій бухгалтерії та бізнесу”.

Адже так важливо донести якісну інформацію до керівництва бізнесу та його фінансової служби швидко та вчасно для прийняття ефективного та результативного рішення.
І саме тому наша назва містить в собі доволі незвичне словосполучення “бухгалтерська клініка”. Тому що, як і допомога лікаря, допомога аудитора, експерта та консультанта повинна бути не лише фаховою, але й вчасною.

Як і в лікарській практиці гасло “Не зашкодь” є дуже важливим для нашої діяльності. Саме тому ми робимо акцент на зваженості і толерантності, використовуючи при цьому навики медіації – вирішення конфліктів шляхом перемовин.

Проходження практики в професійних організаціях та бізнесах за кордоном допомагає почути і зрозуміти наших клієнтів англійською, польською, російською та українською мовами.

Діяльність аудитора, експерта та консультанта, які і діяльність лікаря, має надвисокий ступінь персоніфікації відповідальності за її результати.

Адже на кін в одному випадку поставлене здоров’я людини, в іншому – здоров’я бізнес структури, результативності вкладених інвестицій, ефективності роботи трудового колективу, справедливості відрахувань до бюджетів у формі податків та соціальних відрахувань для громади в цілому.

При цьому, науково доведено, що підіймальна сила крил зграї дозволяє птаху подолати відстань вдвічі більшу, ніж поодинці. Тому ми працюємо в команді, залучаючи до неї найкращих спеціалістів свого та суміжних фахів: адвокатів, оцінщиків, спеціалістів ІТ індустрії, методологів програмного забезпечення для бухгалтерії, нотаріусів.

І наостанок.. За законами аеродинаміки джміль літати не може, але він не знає законів аеродинаміки… Тому впевнені, з будь-якої ситуації є вихід і ми допоможемо Вам його знайти. Або ж, прийняти цю ситуацію такою як вона є…

Наші партнери: http://audithab.vn.ua/