Преимущества

Платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці.

Перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в ЄРПН.

Форма книги обліку доходів, порядок її ведення затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. Для реєстрації книги обліку доходів такі платники єдиного податку подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник книги, у разі обрання способу ведення книги у паперовому вигляді.

Платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці), які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. Для реєстрації книги обліку доходів такі платники єдиного податку подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник книги.

Мы не предоставляем услуги, мы создаем ценность и даем своим клиентам результат.

Мы — скорая помощь Вашей бухгалтерии в самых сложных ситуациях!

Мы имеем 20-летний опыт работы в области бухгалтерии, аудита, судебной экспертизы и финансового менеджмента.

Мы понимаем Вас украинском, английском, польском и русском языках.

Мы — просто хорошо и на совесть работаем.